Promocje

 

Wyprzedaż Mebli Kuchennych

W związku ze zmianą ekspozycji w naszej galerii mamy dla państwa niezwykle atrakcyjną ofertę.

Od dziś ruszamy z wyprzedażą mebli kuchennych z 50% rabatem!

Meble kuchenne zrobione z dębu lakierowanego z widoczną strukturą usłojenia.

Cena 20 000 zł

 

 

 

Wyprzedaż mebli Giusti Portos z naszej eksopozycji
Giusti Portos to piękno we włoskim wydaniu. Meble tej marki to nowe oblicze klasycznej elegancji, połączenie tradycji z designem. To ekskluzywne meble do luksusowych wnętrz. Znajdziecie tutaj łóżka, krzesła, szafy, komody, stoły. Unikatowe, delikatne wzornictwo i dominująca biel. Z Art De Vivre i Giusti Portos umeblujecie swój salon, sypialnię, gabinet i jadalnię.

 

Przy zamówieniu mebli kuchennych Modulnova lub Marchi otrzymują Państwo 50% rabatu na zakup płytek z naszej oferty na podłogę do kuchni, w której będą stały zamówione meble a także 20% rabatu na zakup podłogi drewnianej oraz 20% rabatu na zakup wyposażenia łazienek*.

 

Marchi Group tworzy luksusowe, włoskie meble kuchenne, wyróżniające się tradycyjnym, ponadczasowym wzornictwem, jakością używanych materiałów oraz starannym, ręcznym wykonaniem.

Modulnova zaś to młoda, postępowa marka zmierzająca na sam szczyt ze swoją produkcją mebli kuchennych. Jakie one są? Luksusowe, nowoczesne, oryginalne i produkowane przy użyciu najnowszych technologii, to na pewno!

> Zobacz galerię Modulnova <

> Zobacz galerię Marchi <

Projekty wnętrz otrzymacie Państwo w cenie zamówionych mebli, płytek, łazienek, mebli kuchennych.