Aranżacje wnętrz i nowe trendy,
czyli przewodnik po ekskluzywnych meblach

Prezentujemy Państwu nasze artykuły tematyczne i branżowe, które mogą pomóc przy podjęciu decyzji w aranżacji wnętrz. Od odpowiednich mebli i sprzętów AGD zależy komfort mieszkania w danym miejscu, nasze samopoczucie, a także ogólny wystrój, wygląd pomieszczeń.

Na zakup jakich mebli warto się zdecydować? Konkurencja na rynku jest duża, my jednak w naszej Galerii Wnętrz, z morza licznych propozycji meblowych wyłoniliśmy najlepszych producentów ich sprawdzone, ekskluzywne meble oferujemy właśnie Państwu. Przybliżamy tutaj produkty renomowanych marek, takich jak Giusti Portos, Ulivi Salotti czy Ego. Opisujemy dokładnie ekskluzywne sprzęty jak La Cornue czy Lachance,  a także wprowadzamy Państwa w luksusowy świat pięknych płytek ceramicznych, angielskich i historycznych. Polecamy komfortowe materace, jak również wygodne, eleganckie łózka prestiżowej firmy Vi-Spring.

Doradzamy jak dobrać meble, by pasowały o wnętrz, by stworzyć spójną całość, a także żeby wybrać najlepsze rozwiązanie do domu. Przedstawiamy wyłącznie sprawdzone, profesjonale sprzęty, wyposażenie do salonu, jadalni, kuchni, łazienek. Wszystkie kompozycje meblowe są staranne wykończenie, unikalny wzór, najlepsze materiały oraz komfort, wygoda i piękno.

Jak zaprojektować łazienkę w stylu angielskim, wybrać odpowiednią glazurę lub gres, by stworzyć z niej unikatowy wzór, jaka ceramika sprawi, że Państwa kuchnia będzie niepowtarzalna? Czym różnią się płytki angielskie od historycznych?
Zapraszamy do lektury