La Cornue

Nazywane Rolls-Royc`em wśród kuchenek, wybierane przez możnych tego świata i produkowane od ponad 100 lat – francuskie kuchnie La Cornue są prawdziwym synonimem luksusu. Obecnie La Cornue to trzy linie francuskich kuchenek. Najstarszą i najbardziej prestiżową z nich jest marka Château, stanowiąca swoistą wizytówkę firmy. Składa się na nią osiem modeli, produkowanych tylko na zamówienie. Przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i z największym wyborem dodatkowych opcji oraz wykończeń. Bardziej współczesną wersję pieców stanowią produkty z linii Cornuchef, a najmłodszą z marek jest firma CornuFé. Ofertę dopełniają klasyczne, luksusowe sprzęty kuchenne i zastawy stołowe, które z dumą będzie można przekazać następnym pokoleniom.

Dla wielu ludzi luksus wiąże się z posiadaniem rzeczy niepowtarzalnych i tej zasadzie hołduje firma La Cornue.

Klienci nie tylko wybierają jeden z 26 kolorów oraz materiał, z jakiego wykonane zostaną pokrętła i relingi, ale nawet mogą podpisać swoją kuchnię. Umieszczenie na pieczęci pieca imienia bądź inicjału, jeszcze bardziej podkreśli fakt, że kuchnia została wykonana specjalnie dla jej właściciela.

Od 1928 roku firma zaczęła publikować listę referencyjną z nazwiskami znanych osób, które zaufały marce La Cornue. Znaleźli się na niej m. in. Pablo Picasso, Jacques Chirac, Gerard Depardieu, Juliet Binoche, Louis de Funes, Karl Lagerfeld, Yves Saint-Laurent, Silvio Berlusconi. Ostatnio do tego grona dołączyli: Brad Pitt, Sandra Bullock, Celine Dion, George Clooney, Eddy Murphy, Jennifer Lopez, Madonna oraz Kylie Minogue.

Klasycznie wyglądająca obudowa mieści w sobie najnowsze osiągnięcia techniki kulinarnej. Opcji jest wiele, więc każdy może stworzyć indywidualną konfigurację płyty grzewczej. Wybrać nie tylko pomiędzy płytą indukcyjną, a palnikami gazowymi, ale nawet między grillem elektrycznym, a japońskim grillem Tappanyaki.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą francuskiej marki pieców kuchennych La Cornue, aby obejrzeć film pokazowy w sieci kliknij tutaj.

 

                                                                   Lista referencyjna klientów La Cornue