Płytki Cementowe

Wytrzymałość, trwałość i elegancja. To najlepszy opis dla płytek cementowych. Kafelki te świetnie sprawdzą się na podłogach w luksusowych wnętrzach. Pasują zarówno do kuchni jak i łazienki. Znajdą zastosowanie we wnętrzu mieszkania, domu, apartamentu czy dworku z salą balową. Każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalny wygląd!
Art De Vivre jest pierwszym w Polsce dystrybutorem płytek cementowych. Mamy największy wybór wzorów i kolorów na rynku. Posiadamy około tysiąca różnych rodzajów płytek!
U nas skomponują Państwo idealną podłogę do każdego rodzaju wnętrz zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Wielu Klientów informuje nas o swoim zadowoleniu z zakupionych u nas płytek. Dostarczaliśmy je także na potrzeby restauracji, kawiarni, sklepów, gabinetów, kancelarii czy zabytkowych. Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych katalogów i dostępnych na miejscu próbek w naszej Galerii Wnętrz. Zakochajcie się w bogactwie naszych płytek cementowych i wybierzcie swój typ! Stale będziemy powiększać naszą ofertę dla Państwa podążając za trendami i czerpiąc inspiracje z dostępnych katalogów!

Płytki Patchwork – Zobacz Galerię

To, co charakteryzuje cementowe płytki portugalskie, to ich wyrób w tradycyjny sposób. Użycie starej rzemieślniczej metody gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność płytek na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Ponadto zachwycają one bogatym orientalnym wzornictwem i nasyceniem pięknymi kolorami. Współpracując z nami mają Państwo niemal 100% pewności, że nikt inny nie będzie posiadał takiego samego wzoru na podłodze. Oryginalne bordiury, dekory i zdobienia stworzą w każdym rodzaju wnętrza prawdziwe dzieła sztuki. Państwa komfort oraz zachwyt gości gwarantowany!

Jeśli chcesz obejrzeć wybraną kolekcję płytek cementowych kliknij tutaj.

Zachęcamy również do obejrzenia katalogu z pięknymi płytkami portugalskimi przygotowanego w formie książkilub

automatycznej przeglądarki slajdów.

Cementowe płytki historyczne o unikalnych, XIX-wiecznych i secesyjnych wzorach dostępne są w wielu kolorach dzięki czemu można  tworzyć przepiękne podłogi pasujące do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Płytki zachwycają nie tylko ponadczasowym pięknem ale niezwykłą trwałością, dlatego sprawdzą się  zarówno w domu jak i sklepie, restauracji czy w hotelu.
Planując zakup historycznych płytek należy wziąć pod uwagę ich unikatowość, co oznacza też, że nie jest to masowa produkcja, ale każdy wzór jest ręcznie wytwarzany, a materiał, z którego powstają kafle musi mieć specjalną strukturę, by idealnie odwzorować dawny budulec. Wymaga to czasu, ale dzięki temu mają Państwo gwarancję  oryginalności, niepowtarzalności wybranego produktu, a także zapewniamy, że jest on najwyższej jakości i o wiele bardziej trwały i wytrzymały od zwykłych płytek. Czas oczekiwania na nie to ok 4 miesięcy, jednak na taki produkt warto czekać! Warto o tym pamiętać przy planowaniu zakupu i remontu. Polecamy zrobić zamówienie z wyprzedzeniem czasowym.

Jeśli chcesz obejrzeć wybraną kolekcję płytek cementowych kliknij tutaj.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć nasze katalogi z płytkami historycznymi.

Pobierz katalog płytki historyczne  2011 wzory standardowe

Pobierz katalog płytki historyczne 2011 wzory specjalne

Pobierz katalog płytki historyczne 2011 Terrazzo

Cementowe płytki historyczne II

Nowoczesne, cementowe płytki firmy Couleurs & Matieres to  kolekcja płytek o intensywnych barwach i wzorach odwołujących się do trendów nowoczesnej grafiki, liternictwa a nawet graffiti. Firma Couleurs & Matieres jako pierwsza zaczęła inkrustować swoje cementowe płytki. Zdobią je więc elementy szklane, z masy perłowej, mosiądzu a nawet platyny.

By obejrzeć całą kolekcję kliknij tutaj

Pobierz katalog Couleurs & Matiers

Orientalne płytki cementowe

Cementowe płytki prowansalskie

Produkowane ręcznie cementowe płytki prowansalskie o klasycznych, orientalnych a także nowoczesnych wzorach. To delikatne płytki ścienne i podłogowe o niepowtarzalnych zdobieniach. Przemienią każdy pokój w eleganckie, luksusowe wnętrze.

Zobacz katalog płytki prowansalskie

Cementowe płytki hiszpańskie
Hiszpańskie płytki to ciekawa propozycja dla miłośników oryginalnych wzorów i stylowych wnętrz. Płytki z Hiszpanii – dostępne w naszej Galerii Wnętrz na Powiślu – to niezwykle wytrzymałe kafle cementowe z geometrycznymi wzorami. Hiszpańskie kolory, to stonowane barwy w odróżnieniu od żywych kolorów Maroka czy Meksyku. Płytki te to głównie granat, zieleń, bordo, czerń. Świetnie komponują się z jasnymi meblami o jednolitej fakturze. Nasi Klienci układają płytki hiszpańskie zarówno na podłodze w domu, jak i w swoich firmach – hotelach czy restauracjach. Kafelki te są bardzo efektowne i ożywiają każde ekskluzywne wnętrze.

By obejrzeć całą kolekcję kliknij tutaj

Obejrzyj katalogi z płytkami hiszpańskimi:

Pobierz katalog płytki hiszpańskieZobacz katalog PM płytki cementowe hiszpańskie 2014
Zobacz katalog MDS Płytki cementowe hiszpańskie 2014