Wydarzenia

Art De Vivre  to nie tylko ekskluzywny salon meblowy, w którym można stworzyć projekt aranżacji luksusowych wnętrz, wybrać pełne wyposażenie nowoczesnej kuchni, łazienki oraz zamówić klasyczne meble na wymiar, oglądając  gotowe produkty na ekspozycji.
To także miejsce z duszą, przepełnione wysublimowanym smakiem i elegancją, z którego codziennie czerpiemy oryginalne inspiracje, w trosce o zadowolenie naszych klientów.
W naszej Galerii Wnętrz organizujemy też cykliczne przyjęcia, imprezy branżowe, specjalne prezentacje i prelekcje dla architektów, deweloperów oraz spotkania z poczęstunkiem dla naszych klientów.
Zdolnych architektów, kreatywnych dekoratorów wnętrz, fachowych konserwatorów i nowoczesnych deweloperów zapraszamy do skontaktowania się z nami. Oferujemy atrakcyjne formy współpracy i systemy prowizyjne. Zachęcamy też do odwiedzania naszych imprez, gdzie na żywo można obejrzeć dostępne u nas meble, próbki i katalogi.

Firmy, z którymi współpracujemy i których produkty można oglądać w naszym salonie to m.in.: Giusti Portos, Ulivi Salotti, Ego, Provence, La Canche, Lacornue, Shaws of Darwen, Vi Spring, Modulnova.

Zobaczcie, jak wyglądają nasze imprezy w świecie ekskluzywnych mebli i dołączcie do grona naszych gości. Ostatnio mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na francuskim święcie wina Beaujolais Nouveau połączonym z prezentacją włoskich mebli Ulivi Salotti, Ego oraz nową odsłoną płytek – płytek cementowych, ceramicznych, a także najmodniejszych w tym sezonie płytek Azulejos. Wspólnie też celebrowaliśmy otwarcie naszej nowej meblowej ekspozycji oraz odwiedziny przedstawicieli renomowanej włoskiej marki Giusti Portos.