Artykuły

Aranżacje wnętrz i nowe trendy,
czyli przewodnik po ekskluzywnych meblach

W tej zakładce, specjalnie dla Państwa podsyłamy artykuły tematyczne i branżowe, które mogą pomóc przy podjęciu decyzji, jakże istotnej, jaką jest wybór właściwych mebli. To od odpowiednich mebli i sprzętów AGD zależy komfort mieszkania w danym miejscu, nasze samopoczucie, a także ogólny wystrój, wygląd pomieszczeń. Dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrz możemy wykreować wokół siebie idealną przestrzeń, wspaniałe, piękne miejsce, stworzyć dom, do którego będziemy zawsze chcieli wracać i który stanie się naszą chlubą, naszym własnym rajem.

Na zakup jakich mebli warto się zdecydować? Konkurencja na rynku jest duża, my jednak w naszej Galerii Wnętrz, z morza licznych propozycji meblowych wyłoniliśmy najlepszych producentów ich sprawdzone, ekskluzywne meble oferujemy właśnie Państwu. Przybliżamy tutaj produkty renomowanych marek, takich jak Ulivi Salotti czy Ego 024. Opisujemy dokładnie meble La Cornue, Lachance oraz Provance, a także wprowadzamy Państwa w luksusowy świat pięknych płytek ceramicznych, angielskich i historycznych. Polecamy komfortowe materace, jak również wygodne, eleganckie lóżka prestiżowej firmy Vi-Spring. Dzięki nim sypialnia stanie się Państwa ulubionym miejscem, a każda drzemka będzie prawdziwą celebracją snu na tak wyjątkowym meblu.

Doradzamy jak dobrać meble, by pasowały o wnętrz, by stworzyć spójną całość, a także żeby wybrać najlepsze rozwiązanie do domu. Przedstawiamy wyłącznie sprawdzone, profesjonale sprzęty, wyposażenia pokoi, kuchni, łazienek. Te kompozycje meblowe to luksus, staranne wykończenie, unikalny wzór, najlepsze materiały oraz komfort, wygoda i piękno.

Jak zaprojektować łazienkę w stylu angielskim, wybrać odpowiednią glazurę lub gres, by stworzyć z niej unikatowy wzór, jaka ceramika sprawi, że Państw kuchnia będzie niepowtarzalna? Czym różnią się płytki angielskie od historycznych?
Zapraszamy do lektury!