Wydarzenia

Art De Vivre  to nie tylko ekskluzywny salon meblowy, w którym można stworzyć projekt aranżacji luksusowych wnętrz, wybrać pełne wyposażenie nowoczesnej kuchni, łazienki oraz zamówić klasyczne meble na wymiar, oglądając  gotowe produkty na ekspozycji.
To także miejsce z duszą, przepełnione wysublimowanym smakiem i elegancją, z którego codziennie czerpiemy oryginalne inspiracje, w trosce o zadowolenie naszych klientów.
W naszej Galerii Wnętrz organizujemy też cykliczne przyjęcia, imprezy branżowe, specjalne prezentacje i prelekcje dla architektów, deweloperów oraz spotkania z poczęstunkiem dla naszych klientów.

Zdolnych architektów, kreatywnych dekoratorów wnętrz, fachowych konserwatorów i nowoczesnych deweloperów zapraszamy do skontaktowania się z nami. Oferujemy atrakcyjne formy współpracy i systemy prowizyjne. Zachęcamy też do odwiedzania naszych imprez, gdzie na żywo można obejrzeć dostępne u nas meble, próbki i katalogi.

Polecamy zapisanie się do newslettera, dzięki czemu będą Państwo otrzymywać na bieżąco nie tylko informacje o naszych promocjach i nowościach w ofercie, ale również otrzymacie zaproszenia na bankiety organizowane w Art De Vivre.

Firmy, z którymi współpracujemy i których produkty można oglądać w naszym salonie to m.in.: Giusti Portos, Ulivi Salotti, Ego, Provence, La Canche, Lacornue, Shaws of Darwen, Vi Spring, Modulnova.

Zobaczcie, jak wyglądają nasze imprezy w świecie ekskluzywnych mebli i dołączcie do grona naszych gości. Ostatnio mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na francuskim święcie wina Beaujolais Nouveau połączonym z prezentacją włoskich mebli Ulivi Salotti, Ego oraz nową odsłoną płytek – płytek cementowych, ceramicznych, a także najmodniejszych w tym sezonie płytek Azulejos. Wspólnie też celebrowaliśmy otwarcie naszej nowej meblowej ekspozycji oraz odwiedziny przedstawicieli renomowanej włoskiej marki Giusti Portos.

 

 

 

 

Tak prezentowało się nasze stoisko na targach wnętrzarskich. Odwiedzających szczególnie zachwycał fotel Giusti Portos, kolekcja mebli prowansalskich, a także unikatowe płytki ceramiczne, cementowe oraz kolorowe mozaiki.